Képzés kereső
Végzős tanulók jutalmazása a Széchenyi iskolagyűlésén

2017.05.12.

Végzős tanulók jutalmazása a Széchenyi  iskolagyűlésén

A Békéscsabai SZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma végzős tanulói kitűnő vagy kiemelkedő tanulmányi tevékenységükért, kiemelkedő tanulmányi és sportversenyen elért eredményeikért, kiemelkedő közösségi tevékenységükért a ballagás előtt, 2017. május 04-én vehették át az elismeréseket és jutalmakat az Iskolagyűlésen.

A 2016/2017. tanévben 67 végzős tanuló kapott jutalmat kimagasló eredményeiért, tevékenységéért. Az elismeréseket Paláncz György igazgató adta át a tanulóknak.

Osztály

Név

 Elismerés

Versenyek

Eredmény

12.A

Otohal Beáta Dorottya

kiemelkedő közösségi tevékenységéért és sportversenyen elért eredményéért

Városi Labdarúgó Bajnokság

1. hely;

12.A

Vad Judit

kiemelkedő közösségi tevékenységéért.

 

 

12.A

Ambrus Kata

kiemelkedő sportversenyeken elért eredményeiért

Kézilabda Diákolimpia V-VI. kcs leány; 50. Bibó Kupa Nemzetközi Kézilabdatorna

Megyei elődöntő 1. hely; megyei döntő 2. hely; Bibó kupa 1. hely

12.A

Ambrus Petra

kiemelkedő sportversenyeken elért eredményeiért

Kézilabda Diákolimpia V-VI. kcs leány; 50. Bibó Kupa Nemzetközi Kézilabdatorna

Megyei elődöntő 1. hely; megyei döntő 2. hely; Bibó kupa 1. hely

12.A

Ekker Gitta

kiemelkedő sportversenyeken elért eredményeiért

Kézilabda Diákolimpia V-VI. kcs leány; 50. Bibó Kupa Nemzetközi Kézilabdatorna

Megyei elődöntő 1. hely; megyei döntő 2. hely; Bibó kupa 1. hely

12.A

Szilágyi Szilvia

kiemelkedő sportversenyeken elért eredményeiért

Kézilabda Diákolimpia V-VI. kcs leány; 50. Bibó Kupa Nemzetközi Kézilabdatorna

Megyei elődöntő 1. hely; megyei döntő 2. hely; Bibó kupa 1. hely

12.A

Balikó Stella

kiemelkedő sportversenyeken elért eredményeiért

Városi Labdarúgó Bajnokság

1. hely

12.A

Kocsány Szabina

kiemelkedő sportversenyeken elért eredményeiért

Atlétika Megyei Váltófutás Csapatverseny leány

3.hely

Osztályfőnök: Kovács-Fiskus Boglárka

12.B

Babecz Brigitta Barbara

kitűnő tanulmányi eredményéért.

 

kitűnő

12.B

Babecz Mónika Csilla

kitűnő tanulmányi eredményéért.

 

kitűnő

12.B

Kovács Laura Mária

kitűnő tanulmányi eredményéért.

 

kitűnő

12.B

Juhász Natália

kiemelkedő közösségi tevékenységéért.

 

közösségi munka

12.B

Fülöp Alexandra

kiemelkedő közösségi tevékenységéért.

 

közösségi munka

12.B

Zahorán Balázs

kiemelkedő sportversenyeken elért eredményeiért

Középiskolás Teremlabdarúgó Kupa; Teremlebdarúgás Futsal Diákolimpia;

Kupa 5. hely; Futsal megyei elődöntő 1. hely, döntő 4. hely;

12.B

Bánszki Kitti

kiemelkedő sportversenyeken elért eredményeiért

Röplabda Amatőr Diákolimpia , Városi Középiskolás Röplabda Bajnokság, Vajda Kupa

Megyei elődöntő 2.hely, megyei döntő 2.hely, Vajda Kupa 2.hely

12.B

Szabó Imre

kiemelkedő sportversenyeken elért eredményeiért

Középiskolás Teremlabdarúgó Kupa; Teremlebdarúgás Futsal Diákolimpia;

Kupa 5. hely; Futsal megyei elődöntő 1. hely, döntő 4. hely;

Osztályfőnök: Pomázi Erika

12.D

Forrás Mihály

a tanulmányi versenyeken elért eredményeiért

Pannon Egyetem "PENdroid" csapatverseny

országos 2.

Nemzetközi Kenguru Matematika Tesztverseny

megyei 5.

12.D

Kiglics Mátyás

a matematikaversenyeken elért eredményeiért

Pannon Egyetem "PENdroid" csapatverseny

országos 2.

Nemzetközi Magyar Matematika Verseny (Somorja)

nemzetközi 15.

Nemzetközi Kenguru Matematika Tesztverseny

országos 1.

Békés Megyei Középiskolai Matematikaverseny

megyei 1.

Zrínyi Ilona Matematika Tesztverseny

országos 2.

Zrínyi Ilona Matematika Tesztverseny

megyei 1.

Matematika OKTV

országos 1.

Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematikai Emlékverseny 2016-2017 döntő

országos

12.D

Martikán Attila

a tanulmányi versenyeken elért eredményeiért

Pannon Egyetem "PENdroid" csapatverseny

országos 2.

12.D

Tóth Bálint

a tanulmányi versenyeken elért eredményeiért

Pannon Egyetem "PENdroid" csapatverseny

országos 2.

12.D

László Dominik

kitűnő tanulmányi eredményéért és kiemelkedő közösségi tevékenységéért.

 

 

12.D

Téglás Petra

kiemelkedő közösségi tevékenységéért

 

 

12.D

Mecskó Máté

kiemelkedő sportversenyeken elért eredményeiért

Fair Play Cup fiú labdarúgás; Centrum Futsal Labdarúgás; Városi Labdarúgó Bajnokság

Fair P. körzeti 4. hely; Centrum körzeti 3. hely; Városi 8. hely

12.D

Oláh Ákos

kiemelkedő sportversenyeken elért eredményeiért

Középiskolás Teremlabdarúgó Kupa; Teremlebdarúgás Futsal Diákolimpia;

Kupa 5. hely; Futsal megyei elődöntő 1. hely, döntő 4. hely;

12.D

Mészáros Csaba

kiemelkedő sportversenyeken elért eredményeiért

Fair Play Cup fiú labdarúgás; Centrum Futsal Labdarúgás; Városi Labdarúgó Bajnokság

Fair P. körzeti 4. hely; Centrum körzeti 3. hely; Városi 8. hely

12.D

Zombai Levente

kiemelkedő sportversenyeken elért eredményeiért

Kosárlabda Diákolimpia

Megyei elődöntő 2.hely, megyei döntő 3.hely

12.D

Mayer Zsuzsanna

kiemelkedő sportversenyeken elért eredményeiért

Röplabda Amatőr Diákolimpia , Városi Középiskolás Röplabda Bajnokság, Vajda Kupa

Megyei elődöntő 2.hely, megyei döntő 2.hely, Vajda Kupa 2.hely

Osztályfőnök: Szabóné Bojtor Anikó

12.E

Árvai Dominika

kitűnő tanulmányi eredményéért és kiemelkedő közösségi tevékenységéért.

 

 

12.E

Kovács József

kitűnő tanulmányi eredményéért, tanulmányi versenyeken elért eredményeiért és sportversenyeken elért eredményeiért

Turisztikai ismeretek ÁSZÉV

országos 2.

Úszás "B" kategória 100 m Do.

Megyei döntő: 1; Országos döntő: 4

Kárpát-medencei Hungarikum vetélkedő

nemzetközi 8.

12.E

Pap Kristóf

kitűnő tanulmányi eredményéért és a tanulmányi versenyeken elért eredményeiért

 

 

Nemzetközi Kenguru Matematika Tesztverseny

megyei 4.

Békés Megyei Középiskolai Matematikaverseny

megyi 9.

12.E

Szilágyi Enikő

kitűnő tanulmányi eredményéért és a tanulmányi versenyeken elért eredményeiért

 

 

Matematika OKTV

országos 48.

Békés Megyei Középiskolai Matematikaverseny

megyei 6.

12.E

Bálint Valentina Lilla

tanulmányi versenyeken elért eredményeiért és a kiemelkedő közösségi munkájáért

Turisztikai ismeretek ÁSZÉV

országos 1.

Tót Melanzs Kiadó „Így élünk mi vidéken” középiskolások számára kiírt történetírói pályázat

megyei 1.

 

 

12.E

Bucsi Tamara Tímea

tanulmányi verseny eredményéért

Tót Melanzs Kiadó „Így élünk mi vidéken”   középiskolások számára kiírt történetírói pályázat

megyei 2.

12.E

Orlai Zsófia

tanulmányi verseny eredményéért

Tót Melanzs Kiadó „Így élünk mi vidéken”   középiskolások számára kiírt történetírói pályázat

megyei 3.

12.E

Maár Kitti

tanulmányi versenyen elért eredményéért és a sportversenyeken elért eredményeiért

Kézilabda Diákolimpia V-VI. kcs leány; 50. Bibó Kupa Nemzetközi Kézilabdatorna

Megyei elődöntő 1. hely; megyei döntő 2. hely; Bibó kupa 1. hely

Turisztikai ismeretek ÁSZÉV

országos 5.

12.E

Szabó Benedek

tanulmányi versenyen elért eredményéért.

Nemzetközi Kenguru Matematika Tesztverseny

megyei 3.

12.E

Tarnótzky Réka Anna

tanulmányi versenyen elért eredményéért és a kiemelkedő közösségi tevékenységéért

 

 

Kárpát-medencei Hungarikum vetélkedő

nemzetközi 8.

12.E

Balázs Boglárka

kiemelkedő közösségi tevékenységéért

közösségi munka

 

12.E

Kis Katalin Brigitta

a tanulmányi versenyen elért eredményéért

Kárpát-medencei Hungarikum vetélkedő

nemzetközi 8.

12.E

Hortobágyi Zsanett

a tanulmányi versenyen elért eredményéért és sportversenyeken elért eredményeiért

Kárpát-medencei Hungarikum vetélkedő

nemzetközi 8.

Kézilabda Diákolimpia V-VI. kcs leány; 50. Bibó Kupa Nemzetközi Kézilabdatorna

Megyei elődöntő 1. hely; megyei döntő 2. hely; Bibó kupa 1. hely

12.E

Balogh Száva

kiemelkedő sportversenyeken elért eredményeiért

Kézilabda Diákolimpia V-VI. kcs leány; 50. Bibó Kupa Nemzetközi Kézilabdatorna

Megyei elődöntő 1. hely; megyei döntő 2. hely; Bibó kupa 1. hely

Osztályfőnök: Halász Katalin

12.F

Hézer Luca Sára

kitűnő tanulmányi eredményéért

 

 

12.F

Kuti Dorisz

kitűnő tanulmányi eredményéért és a tanulmányi versenyeken elért eredményeiért

 

 

Zrínyi Ilona Matematika Tesztverseny

megyei 2.

Békés Megyei Középiskolai Matematikaverseny

megyei 14.

OKTV Matematika

országos 34.

ÁSZÉV Közgazdasági ismeretek

országos 18.

PénzSztár Verseny

regionális 3.

4 FOR EUROPE országos középiskolai verseny

regionális döntő

12.F

Balogh Vivien

tanulmányi versenyeken elért eredményeiért

ÁSZÉV Közgazdasági ismeretek

országos 4.

PénzSztár Verseny

regionális 3.

4 FOR EUROPE országos középiskolai verseny

regionális döntő

12.F

Tárnyik Lilla

tanulmányi versenyen elért eredményéért

ÁSZÉV Közgazdasági ismeretek

országos 26.

12.F

Tóth Enikő

tanulmányi versenyen elért eredményéért

PénzSztár Verseny

regionális 3.

4 FOR EUROPE országos középiskolai verseny

regionális döntő

12.F

Szabó Cintia

tanulmányi versenyen elért eredményéért

PénzSztár Verseny

regionális 3.

12.F

Petrovszki Zsanett

tanulmányi versenyen elért eredményéért

PénzSztár Verseny

regionális 3.

12.F

Osgyáni Blanka

tanulmányi versenyen elért eredményéért

 

 

12.F

Kőmüves Orsolya

kiemelkedő közösségi munkájáért

 

 

12.F

Asztalos Ágnes

kiemelkedő sportversenyeken elért eredményeiért

Atlétika Megyei Váltófutás Csapatverseny leány

3. hely

12.F

Tóth Bálint

kiemelkedő sportversenyeken elért eredményeiért

Városi Kosárlabda  Bajnokság

Városi 5.hely

12.F

Lengyel Brigitta

kiemelkedő sportversenyeken elért eredményeiért

Atlétika Ügyességi CsB. Megyei Súlylökő leány csapat

Megyei 2. hely

12.F

Bartolák Aliz

kiemelkedő sportversenyeken elért eredményeiért

Röplabda Amatőr Diákolimpia , Városi Középiskolás Röplabda Bajnokság, Vajda Kupa

Megyei elődöntő 2.hely, megyei döntő 2.hely, Vajda Kupa 2.hely

Osztályfőnök: Tóth Eszter

14.A

Duró Patrik

kiemelkedő közösségi munkájáért.

 

 

14.A

Székely Dávid

kiemelkedő közösségi munkájáért.

 

 

14.A

Machnyicz Petra

kiemelkedő tanulmányi eredményéért.

 

 

14.A

Horváth Renáta

kiemelkedő tanulmányi eredményéért.

 

 

14.A

Oláh Lilla

kiemelkedő tanulmányi eredményéért.

 

 

14.A

Peres Vivien

kiemelkedő tanulmányi eredményéért.

 

 

Földvári-Hegedűs Krisztina

14.B

Tóth Gabriella

kiemelkedő tanulmányi eredményéért

 

 

Fazekasné Tóth Zsuzsanna

14.C

Szép Marcel

tanulmányi versenyen elért eredményéért

OSZTV Pénzügyi-számviteli ügyintéző részvétel

 

14.C

Czeglédi Kinga

tanulmányi versenyen elért eredményéért

OSZTV Pénzügyi-számviteli ügyintéző részvétel

 

14.C

Hajtman Barbara

kitűnő tanulmányi eredményéért és a tanulmányi versenyen elért eredményéért.

OSZTV Pénzügyi-számviteli ügyintéző részvétel

 

14.C

Sárvári Ilona

tanulmányi versenyen elért eredményéért

OSZTV Pénzügyi-számviteli ügyintéző részvétel

 

14.C

Csasztvan Dorina

kiemelkedő közösségi tevékenységéért

 

Osztályfőnök: Puskás Anikó


További képek a galériában

vissza
Békéscsabai Szakképzési Centrum
5600 Békéscsaba, Gyulai út 32/1. centrum@bszc.hu 06 66/441-314
Békéscsabai Szakképzési Centrum
5600 Békéscsaba, Gyulai út 32/1.
06 66/441-314